3 zonos2

Įėjimo kojų valymo grotelės ir kilimėliai yra sukurti kaip patraukli ir lengvai prižiūrima kojų valymo sistema visose intensyvaus judėjimo vietose, kaip oro uostai, prekybos centrai, visuomeniniai pastatai, daugiabučiai, bei individualūs namai ir t.t.

Įėjimo grotelės ir kilimėliai surenka stambų purvą, smėlį ir dulkes dar prieš įeinant į pastatą. Mažiau nešamas purvas į pastato vidų reiškia mažesnes valymo išlaidas, sumažina paslydimų tikimybę, negadina grindinės dangos ir pagerina bendrą įvaizdį.

I švarumo zona - stambaus purvo, smėlio ir žvyro valymas ir surinkimas. Šioje zonoje rekomenduojama naudoti kojų valymo groteles su šepetėlių ir/ar gumos kombinacijos. II švarumo zona - likusio smulkaus purvo surinkimas, bei pirminis drėgmės absorbavimas. Rekomenduojamos grotelės su gumos ir/ar tekstilės intarpais. III švarumo zona - dulkių ir drėgmės surinkimas. Šioje zonoje rekomenduojami tekstiliniai kilimai.

Lietuvoje gaminamos Topwell ir Topwell-MINI, Topwell-FLEX kojų valymo grotelės yra gaminamos iš kokybiškų medžiagų, efektyviai valančios ir surenkančios purvą, estetiškai atrodančios, bei tarnaujančios ilgus metus.

Domina kainos? Pabendraukime!