Apie mus

Įmonė UAB „Rimotex“ įkurta 2002m. Atsinaujinant statybų technologijoms, be statybų, statybų ir statinių techninės priežiūros paslaugų, įmonė papildė savo veiklą ir nusprendė įdiegti naują, bei kokybišką produktą Lietuvoje – Tekstilines vėdinimo sistemas. Šiandien atstovaujame čekų įmonę Prihoda s.r.o, kuri yra viena pirmaujančių gamintojų pasaulyje šioje srityje. Naudojamų audinių įvairumas ir specialus apdorojimas  leidžia tekstilines sistemas naudoti patalpose, kuriose būtinas oro vėdinimas, šildymas, drėkinimas, aušinimas, bei šaldymas. Tekstilinės vėdinimo sistemos naudojamos maisto, chemijos, tekstilės, elektrotechnikos pramonėje, virtuvėse, baseinuose ir kitose patalpose.

Atsižvelgdami į klientų norus, pradėjome domėtis, kaip užtikrinti švarias grindis gyvenamose ir negyvenamose patalpose. Supratome, jog sprendimas yra paprastas – tinkamas purvo surinkimas prie įėjimo į patalpas. Pradėjome gaminti kojų valymo groteles, bei purvą surenkančius kilimėlius. Atsižvelgiant į išskiriamas tris švarumo zonas, gaminamos kojų valymo grotelės gali būti komplektuojamos su šepečio, gumos ir kiliminės dangos juostomis. Pagal kliento pageidavimus gaminame įvairių dydžių groteles ir kilimėlius, kurie montuojami į aliuminio profilius arba klojami tiesiai ant grindų.

Mūsų tiekiami gaminiai pasižymi patikimumu ir paprastumu juos montuojant, bei prižiūrint. Užtikrinama kokybė, atstovaujant įmones gaminančias pagal kokybės standartus ISO 9001. Atsižvelgdami į klientų poreikius konsultuojame, bei patariame, siekdami sėkmingo bendradarbiavimo.

Misija – grįsti savo veiklą pasitikėjimu, pagarba vieni kitiems ir sąžiningu darbu. Užtikrinti kokybišką ir savalaikį klientų aptarnavimą.

Vizija – būti lydere kojų valymo sistemų ir tekstilinių ortakių rinkoje, siekiančia patenkinti net išrankiausio kliento poreikius.

Stipriausi LT 600x600 2015 2018